POČKAJTE!

E-mail vám za chvíľku príde. Ešte pred tým ako odídte, venujte pozornosť nasledujúcim riadkom.

Dozviete sa, čo môžete urobiť aby ste sa naučili čo najefektívnejšie ovládať jeden z najlepších grafických programov - Photoshop a vďaka tomu vytvoriť akúkoľvek grafiku.

Ak sa vám dá, pozrite si video do 15 minút. Potom sa už nenačíta a nebude dostupné.

Chceli by ste sa naučiť používať Photoshop a vytvoriť v ňom akúkoľvek grafiku?

Keď áno, je dôležité sa naučiť používať 
3 piliere grafiky
!

Vďaka mojím študentom viem aké to môže byť niekedy náročné sa naučiť správne používať Photoshop. Niekedy na vás vyskočí nejaká hláška a nerozumiete jej, chcete urobiť nejakú zmenu v grafike ale nedarí sa vám to a premýšľate kde robíte chybu...

Toto celé dokáže človeka neskutočne frustrovať... nič nefunguje a človek má chuť to zabaliť. Viem o čom hovorím, podobné pocity som zažíval aj ja... Ale podarilo sa mi ich prekonať. Zaujíma vás, ako sa mi to podarilo?

Možno si kladiete otázku, že kto som, že učím ľudí a čo ich vlastne učím? Dovoľte mi aby som sa predstavil... 

Volám sa Marek Chrenko a som lektor grafického designu. Pred tým, ako som sa stal lektorom, pracoval som ako grafický dizajnér a podarilo sa mi nazbierať množstvo skúseností pri práci na projektoch, ktoré sa buď vytlačili a pracovali s nimi veľké či menšie spoločnosti, alebo to bola grafika, ktorú môžeme vidieť len na internete v podobe internetových reklám, alebo návrhu webovej stránky.

Tieto skúsenosti odovzdávam na živých seminároch ďalším ľuďom a pomáham im naučiť sa tvoriť akúkoľvek grafiku - digitálnu, ktorú vidime len na počítačoch, alebo vytlačenú, ktorú môžeme držať v ruke a vidieť na verejných miestach.

Snažím sa pristupovať ku každému jednotlivcovi individuálne a vďaka tomu som pochopil ako uvažuje človek v začiatkoch a snažím sa to pretransformovať do môjho učenia.

Marek Chrenko

grafický dizajnér, lektor a zakladateľ Photoshop Academy

Moji študenti mi pomohli pochopiť, ako sa dá čo najľahšie naučiť pracovať s Photoshopom a vďaka tomu vytvoriť akúkoľvek grafiku, ktorú potrebujú.

Ako sa naučiť používať Photoshop čo najlepšie a najefektívnejšie?

Pomohlo to aj mne a snažím sa to odovzdávať mojím študentom na živých stretnutiach... Pochopil som z čoho je zostavená akákoľvek grafika na svete. Keď výjdete von a pozriete sa na prvý billboard, keď chytíte prvú vizitku do ruky alebo keď v nákupnom centre uvidíte prvý transparent, leták či plagát... to všetko je vytvorené na základe 3 základných pilierov. Bez toho by to nešlo...

Aké sú to piliere?

 • Práca s vrstvami
  alebo ako sa naučiť organizovať obrázky
 • Práca s výbermi
  alebo ako sa naučiť oddeliť objekt od pozadia
 • Práca s maskami
  alebo ako sa naučiť zobraziť len to čo potrebujem

Vďaka týmto pilierom dokážeme vytvoriť akúkoľvek grafiku na svete. 

Ako sa naučiť používať tieto piliere? Zaujíma vás to?

Pripravil som pre vás spôsob ako sa to naučiť... prostredníctvom kurzu s názvom „Začiatky vo Photoshope“. 


Ako vám pomôže tento kurz?

 • Ušetrí vám čas
  Nemusíte hľadať dlhé hodiny videá a iné materiály, ktoré vysvetľujú danú problematiku vo Photoshope. To NAJ z NAJ je zhrnuté v krátkych max. 10 minútových videách.
 • Zbaví vás frustrácie
  Frustrácia vždy príde, keď niečo nejde podľa predstáv. Keď máte problémy, kedykoľvek sa môžete so mnou poradiť.
 • Uvedené informácie a postupy sú z praxe
  Sám som začínal a viem, čo mi robilo problémy. Pracujem v grafickom odvetví a každodenne riešim situácie, ktoré môžu byť problémom pre začínajúcich používateľov Photoshopu.
 • Získate potrebné základy
  na ktorých môžete ďalej stavať.

Je to súhrn môjho know-how ktoré odovzdávam študentom v začiatkoch vzdelávania aby mohli mať z toho čo najväčší úžitok a aby sa naučili ovládať tento výborný nástroj čo najskôr 🙂

Čo na to hovoríte, stojí to za to sa naučiť ovládať 3 piliere?

Za mňa určite áno!

Ako dokážem získať prístup ku kurzu "Začiatky vo Photoshope?" Dávajte pozor!

ŠPECIÁLNA PONUKA!

 

Objednajte DNES a my vám dáme 86% zľavu!

Objednajte si kurz "Začiatky vo Photoshope" teraz a ušetrite 86%. Hneď po uhradení platby vám bude poskytnutý prístup do sekcie, kde nájdete 10 účinných videí, ktoré vás zoznámia s Photoshopom. Vďaka tomu sa naučíte ovládať 3 základné piliere - piliere bez ktorých by neexistovala žiadna grafika.

Pôvodná cena je 50 Eur ..... Teraz LEN za:

7 Eur

Dôležité upozornenie: Táto ponuka je časovo limitovaná. Akonáhle túto stránku zavriete, alebo vyprší časomiera nižšie, už sa k nej nebudete vedieť dostať.

Pre získanie prístupu je dôležité vyplniť údaje.

Stanislav Mikuš

POVEDALI O KURZOCH A ŽIVÝCH STRETNUTIACH:

... Ak sa na niečom zaseknem alebo si nespomeniem, tak využijem určite aj Tvoje onlinekurzy 😉 Ešte raz mega veľké ďakujem za perfektný kurz počas ktorého bolo učenie zábavou.
Anna Valentováabsolvent prezenčného kurzu z Learn2Code
Dobrý den, kurz byl výborný, s Photoshopem jsem neměla žádné zkušenosti, ale po tomto kurzu dokážu s fotografiemi pracovat (ale ještě musím trénovat). V každém případě bylo vše vysvětlováno srozumitelně a názorně...
Ivana Frankováreferencia z VimVic.cz
Skvělý kurz, skvěle podaný, snadný na pochopení, podrobný... a i když s Photoshopem pracuji nějaký pátek, naučil mě i něčemu novému...
Sandra Kosováreferencia z VimVic.cz
Vyborne vysvetlena seznamka s photoshopem. diky tomuto kurzu si myslim, ze placeny kurz nebude stratou casu ani penez, nebot krasne vysvetluje. Diky
Eva P.referencia z VimVic.cz

Platba je chránená platobnou bránou GoPay.cz

Dôležité upozornenie: Táto ponuka je časovo limitovaná. Akonáhle túto stránku zavriete, alebo vyprší časomiera nižšie, už sa k nej nebudete vedieť dostať.

Máte otázky? Sem s nimi, radi vám na ne odpovieme:

Marek Chrenko

Mobil: +421 917 186 048
E-mail: marek@phac.sk

Obchodné podmienky | Ochrana osobných údajov
Copyright © 2018, Marek Chrenko - Internetový marketing