Získajte profesionálny výučbový materiál s názvom "Na kolenách vidíme veci inak", ktorý vás naučí používať Photoshop KROK za KROKOM.

Spoznáte úplne nové funkcie vo Photoshope.

Toto 90-minútové video vás naučí používať Photoshop úplne od začiatku. Začneme základnými výbermi a naučíme sa vytvoriť pokročilý efekt "tváre vytesanej do kameňa" pomocou blend módov. Naučíte sa používať masku či Adjustment vsrtvy a mnoho iného...

Zvládne to aj začiatočník.

Materiál, ktorý dostanete e-mailom, bude len v textovej forme...

Z vlastných skúseností aj zo skúseností mojich študentov viem...

že to vždy nestačí.

Moji študenti sa vyjadrili, že tlačový materiál, ako je ebook alebo kniha na danú tému, je jedna vec, ale vidieť to na vlastné oči je už druhá vec! Zapojte svoj vnem a zaobstarajte si 90-minútové video, kde krok za krokom vysvetľujem celý proces, o ktorom sa môžete dočítať v ebooku. Uvidíte na vlastné oči 4 postupy, ktoré som použil pri vytvorení fotomontáže.

Ste začiatočník vo Photoshope? O to lepšie! Ebook je presne pre vás!

Kde je problém?

Zaspomínajte si, sa ako ste sa učili šoférovať. Najprv ste mali hodiny a hodiny nudnej teórie. Potom prišla na rad prax. Prvé rozbehy, prvé "skapatia" 🙂 atď.

Vedeli ste hneď šoférovať? Mali ste hneď v nohe cit na prácu so spojkou? Je to málo pravdepodobné. Inštruktor vám pravdepodobne ukázal, čo sa nachádza v aute, čo máte k dispozícii a ako máte ovládať vozidlo. Tak ste mohli na vlastné oči vidieť, ako sa auto ovláda.

Podobne je to aj v tomto prípade... máte k dispozícii textový materiál, teóriu, ktorú potrebujete vedieť. Ak chcete mať z môjho vysvetlenia čo najväčší úžitok, musíte to vidieť na vlastné oči. Získate prehľad, čo sa nachádza vo Photoshope a ako sa používajú jednotlivé nástroje.

Musíte to vidieť na vlastné oči! Takto vlastne máte pri sebe "inštruktora", ktorý vás zoznámi s prostredím Photoshopu a uvidíte, čo všetko sa dá pomocou neho vytvoriť. Takto sa naučíte ovládať Photoshop čo najefektívnejšie.

Kde je problém?

Nechajte si poradiť od inštruktora, nie autoškoly, ale Photoshopu. V priebehu roku vyškolím desiatky ľudí, ktorí sa naučia používať Photoshop tak, že si ním dokážu zarobiť.

Pripravil som pre vás viac ako 90-minútový videonávod, ako vytvoriť fotomontáž, konkrétnu ukážku digitálnej grafiky.

Prečo fotomontáž?

 • Čo sú výbery, na čo slúžia a ako ich vytvoríme vo Photoshope
  Naučíte sa, koľko spôsobov výberov existuje a konkrétne použitie jedného z najpoužívanejších nástrojov.
 • Ako z existujúceho výberu vytvoriť kvalitnejší výber a ako sa transformuje vrstva
  Základné nástroje na výber nevytvoria dokonalý selection a v tomto dieli sa naučíte, ako vytvoriť kvalitné a presné výbery. Naučíme sa používať Free transform mód - na úpravy akejkoľvek vrstvy.
 • Čo je maska, ako sa s ňou pracuje a aké druhý štetcov existujú
  Vysvetlíme si, prečo je maskovanie vo Photoshope dôležité a zamaskujeme prvý objekt. Rozoberieme problematiku štetcov a ako ich použiť v spolupráci s maskou.
 • Úvod do štýlov vrstiev a prelínacích módov
  Spoznáme mágiu vo Photoshope - naučíme sa ovládať štýly vrstiev a prelínacie (blend) módy. Vytvoríme efekt "tváre vytesanej do skaly".
 • Ako prelínať jednotlivé vrstvy medzi sebou
  pomocou masky a štetca. Dokončenie kompozície.
 • Ako nastaviť color correction, resp. zhodu farieb na všetkých vrstvách
  Detailné vysvetlenie histogramu a ako to súvisí s ovládaním farieb vo Photoshope. Vysvetlenie fungovania kriviek (Curves), vyváženia farieb (Color balance), prechodových máp (gradient map) a ďalších nástrojov na úpravu farieb vo fotografii.
 • Ako nastaviť tieňovanie na vrstvách. Detailná ukážka použitia flow na štetci a použitie vlastných štetcov
  Tieňovanie je dôležitá súčasť, ktorá dodá fotomontáži správny "šmrnc". Uvidíte, ako sa inštalujú brushe z tretích strán.
 • Ako vytvoriť záverečné finalizačné úpravy
  Ako vytvoriť záverečné finalizačné úpravy

Ako to celé bude vyzerať?

Video je rozdelené do 8 kratších častí, aby študent nestratil pozornosť ani motiváciu sledovať video až do konca. (Predsa len v dlhých videách sa ťažšie orientuje :))

Vsetky postupy uvidíte KROK za KROKOM. Nikde sa neponáhľame, vysvetľujeme pomaly, aby sa nestratil ani začiatočník.

Kde tieto informácie využijete?

Študenti po absolvovaní prezenčných a online kurzov sú aktuálne zamestnaní v grafickom odvetví, konkrétne:

Retušér

Printový design

Web design

Marketingový špecialista

Interiérový design

Správca internetových reklám

Ešte váhate?

Čo hovoria iní ľudia na moje kurzy?

Za mňa musím povedať že som veľmi spokojná...veľmi mi vyhovovalo, že si s nami prešiel všetky funkcie programu, a že si niektoré vypichol a tým sme sa povenovali viac. Malo to taký inštruktážno-informatívny-praktický charakter...a to bolo dobre. Taktiež bolo super, že sme si úpravy skúšali spolu a nasledne aj sami. Páči sa mi, že si všetko vysvetlil všeobecne, a už je na každom z nás, či dané funkcie bude alebo nebude používať...každopádne vie, že niečo také existuje.
Zuzka Viechováabsolvent prezenčného kurzu z Learn2Code
... Ak sa na niečom zaseknem alebo si nespomeniem, tak využijem určite aj Tvoje onlinekurzy 😉 Ešte raz mega veľké ďakujem za perfektný kurz počas ktorého bolo učenie zábavou.
Anna Valentováabsolvent prezenčného kurzu z Learn2Code
Přehledné a krásně udělané. Pár věci použivám v photoshopu, ale pár věci navíc nikdy neuškodí vědět. Děkuju moc za kurz
Lenka Novotnáreferencia z VimVic.cz
Vyborne vysvetlena seznamka s photoshopem. diky tomuto kurzu si myslim, ze placeny kurz nebude stratou casu ani penez, nebot krasne vysvetluje. Diky
Eva P.referencia z VimVic.cz
Co jsem viděl, tak je to zatím srozumitelné. Pokud člověk bude mít vůli se to tímto způsobem naučit, tak to zvládne.
Karel Wernerreferencia z VimVic.cz
Pro úplného začátečníka jsou to dobré rady, jak vůbec začít. Děkuji
Míla Šenflukováreferencia z VimVic.cz

Získať prístup ku kurzu: