Vyzerá to, že ste prišli neskoro a záznam už nie je k dispozícii

Nezúfajte, stále si môžete kúpiť za výhodnú cenu záznamy z týchto videí a môžete sa k nim vracať toľko krát, koľko krát len budete chcieť 🙂

+ navyše Vám k tomu pridám všetky inštruktážne videá Photoshopu

Pripravil som pre Vás obrovského pomocníka:

  • záznamy zo všetkých videí vo výzve, takže sa budete môcť k ním vrátiť kedykoľvek a koľkokrát len budete chcieť (tajná informácia úspešných fotografov: odporúčam to robiť aj raz za deň 😎) 
  • PDF pracovný zošit, do ktorého si zaznačíte to najpodstatnejšie a budete to mať na jednom mieste - vrátane asi najdôležitejšiej časti celého zošitu - Checklist - postup ako upravovať fotografie a aké prvky do nich aplikovať, aby boli naozaj krásne! Na vysielaní si to spomenieme a Vy to budete mať na jedno mieste a nebudete to musieť hodiny dohľadávať z vlastných, častokrát neprehľadných poznámok 😬.

AKO TO ZÍSKAŤ?

Bežná cena je 49 EUR. Ale kedže ste súčasťou tejto výzvy, dávam Vám to za mimoriadných podmienok a to..

len za 17 EUR

Ale pozor, táto cena je platná len pokiaľ je aktívne odpočítavanie. Keď to bude na nule, tak to už bude za pôvodnú cenu 49 EUR!

Za 17 EUR získate

  • prehľadný PDF pracovný zošit, do ktorého si zaznačíte hlavné body celej výzvy (aby ste v tom mali poriadok a vedeli nájsť dôležité veci OKAMŽITE)
  • všetky záznamy z PHOTO CHALLANGE - v princípe celú výzvu, ku ktorej sa môžete vrátiť a zopakovať si postupy, ktoré si tam ukážeme (aby ste mohli aplikovať kľúčové princípy na svojích fotkách)

Sľubujem vám, že to bude najlepších 17 EUR, ktoré ste kedy minuli... v porovnaní s tým že máte zariadenie na fotenie za 500 - 2000 EUR a aj napriek tomu tie fotky vyzerajú ako keby boli fotené na staručkom mobile.

Za týchto 17 EUR Vám garantujem, že sa posuniete vpred a fotky budú vyzerať určite lepšie!

Ale predsa len.. keď sa stane, že vaše fotky budú vyzerať stále zle a budete mať pocit, že vám to nič neprinieslo... "Počuvaj, Marek... nič som sa nedozvedel", tak nie je problém.. tie peniaze vám vrátim.

Tento pocit by som neprežil, že by vám to nič nedalo. Preto, dávam aj túto garanciu, lebo som presvedčený že sa nič takéto nestane 🙂

Takže späť k veci... 

  • ak sa nechcete už viac hanbiť za svoje fotky
  • ak nechcete aby sa ľudia tvárili zmätene pri vaších fotkách
  • a ak konečne chcete naplno využiť svoju drahú techniku k tomu, aby z nej vychádzali krásne a ostré fotografie

TAK SA PRIPRAVTE NA VÝZVU!

V tom Vám pomôžu

  • všetky záznamy z výzvy, ku ktorým sa budete môcť vrátiť
  • pracovný zošit, kde si vždy poznačíte dôležitú myšlienku (spomeniem to pri každnom dni počas výzvy)

to všetko získavate len teraz za cenu

49 EUR 

17 EUR

Ale pozor... ponuka platí len pre rýchlych... akcia je platná už len:

Ak Vám to dáva zmysel, pokračujte vyplnením formuláru:

NIČ NERISKUJETE

Ak Vaše fotky budú vyzerať stále zle a budete mať pocit, že vám to nič neprinieslo... "Počuvaj, Marek... nič som sa nedozvedel", tak nie je problém.. tie peniaze vám vrátim.

Tento pocit by som neprežil, že by vám to nič nedalo. Preto, dávam aj túto garanciu, lebo som presvedčený že sa nič takéto nestane 🙂

Určite budete aj VY spokojný! 😊 

 Obchodné podmienky | Ochrana osobných údajov
Copyright © 2022, Marek Chrenko - Internetový marketing